Trendkill Method piedāvā pirmo oficiālo singlu no jaunā albuma “Affective Arousal”

Jūsu uzmanībai tiek piedāvāta grupas “Trendkill Method” jaunā dziesma "Pleasures Makes Me Paranoid" no albūma Affective Arousal, par kura iznākšanu tiks paziņots jau tuvākajā laikā. Albūmā ir iekļautas 11 dziesmas, no kurām dažas ir labi pazīstamas no grupas koncertiem. Albūmu producēja Deniss Melņiks ( TRENDKILL METHOD ,HOSTILE BREED ,ICON IN ME ) un Jakobs Hansens ( PESTILENCE, ABORTED, MERCENARY, HEAVEN SHALL BURN, TYR, NIGHTRAGE ).

Ierakstīta Volk Recordings studijā ar inženiera Sergeja "Amsterdam" Laletina palīdzību, savukārt albūma miks un masterings tika veikts ar Jakoba Hansena palīdzību Hansen studijā.

Dziesma “Pleasures Makes Me Paranoid" pirmo reizi tiks atskaņota 5. Decembrī klubā „Melnā Piektdiena”, pasākuma “MONOLITH DIVISION” ietvaros, kurā dalību arī ņems tādas grupas kā: Krievijas alternatīvā metāla grandi - Беzумные Усилия un viena no pašmāju veiksmīgākajām grupām - LASSIE THE CAT.

http://www.failiem.lv/...

Komentāri:

 • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Uzgrāvējs tāds ne-pa-jokam sanācis.

 • Silvestrs (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  no pieredzējušiem mūziķiem, kas zin ko vēlas, protams, ka nāks laukā tikai labas lietas, nevis jau dzirdētu lielgrupu atraugas.

 • shuba (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Nu tad jau nākošā vasara buus pa eiropas festiem!!!

 • Cilveeks (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  dziesma neparko