Under the Black Metal Siege: Gatavi uzbrukumam! (papildināts)

Pagrīdes festivālā Under the Black Metal Siege — Ļaunais Vilnis, kurš jau šajā nedēļas nogalē pirmo reizi notiks ne tikai Rīgā, bet arī Tallinas klubā «Rockstars», mūsu pašu vadošā BM komanda DARK DOMINATION dārdinās pilnīgi jaunus gabalus! Kā zināms, visi nākamie notikumi risināsies 10.decembrī “Melnajā Piektdienā” Arīdzan pēdējie jaunumi no vienības puses.

* Papildināts 9.12.10.:
- Lasām par Under the Black Metal Siege II viesiem - SEKHMET un ASKEREGN.
- Par projektu THOU SHELL OF DEATH.
- INQUISITOR: pārņemsim "Melno Piektdienu"!

Šoruden DARK DOMINATION ir pabeiguši aranžēt un noslīpēt jaunā albuma dziesmas, no kurām iepriekšējās ziemas tūrē tika spēlēta tikai viena — «Blizzard King». Jaunā albuma koncepts ir bāzēts uz antīkās kultūras laikiem un pirmskristīgā perioda vēsturi. Tas nozīmē, ka DARK DOMINATION dziesmas joprojām (tāpat kā iepriekšējos piecos studijas ierakstos) nav vienkārši trula bļaušana par tēmu «Sātans, Sātans! Vellus pielūdzam, Dievam pa kuņģi! Un Jēzu iebāzt atpakaļ tai dirsā, no kurienes viņš nācis!!!»

Kā jau pierasts DARK DOMINATION albumos, dziesmas (izņemot tikai dažas) ir ritmiski sarežģītas un vairāk nekā piecas minūtes garas. Toties pirmo reizi kompozīcijas ir pārsvarā polifoniskas — visiem instrumentiem partijas ir samērā atšķirīgas cita no citas. Koncertā skanēs tikai jaunās dziesmas!

Jaunums būs arī tas, ka pirmo reizi visos pastāvēšanas padsmit gados DARK DOMINATION uzstāsies piecu vīru sastāvā — klāt ir nācis atsevišķs vokālists. Viņš ir labi pazīstams Latvijas pagrīdnieku vidū, taču līdz šim ne kā dziedātājs, tāpēc konkrētākas ziņas Karametāls.lv paturēs pie sevis līdz piektdienas vakaram, kad jūs visi būsiet samaksājuši trīs latus par biļeti!

Jaunus gabalus sola spēlēt arī GRONDH — katrā ziņā ne tos pašus, kurus nesen varējām ievērtēt NOKTURNAL MORTUM koncerta ieskaņā. Viņiem savukārt būšot nomainījies bundzinieks.

www.myspace.com/ddomin...

Arī video:

Komentāri:

  • black widow (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Šodien jāiet klausīties melnā mūzika.