Urīnterapija un citi smalkumi: Okupē Apokalipsi, kamēr vari!

(Raksta Dethecrator) Ceturtdien (29.12.11.) "Nabaklabā" rībināja, atvainojiet, fekāliju un citu miesisku izdalījumu apdziedātāji: atūdeņotās kazas, pašaizsardzības līdzekļi un — acīmredzot izrietoši no iepriekšējām dabas parādībām — arī kāda trauma. 

Biezus jo biezus vārdus jāsaka par koncerta organizatorisko pusi: kā jau vienmēr pasākumos, kuros spēlē tikai vietējās grupas, nekas nesākās laikā, KA VIŅU RAIBAIS ĀZIS! Jau tā sākums bija nolikts uz deviņiem (priekš jebkura koncerta, kur nespēlē tikai viena grupa, tas ir daudz par vēlu), bet naivi vīlās klausītāji, kas bija savas miesas laikus atvilkuši līdz Meierovica bulvārim — vēl desmitos neviens pat nebija sācis parādīties uz skatuves! 

Kad nu beidzot uz skatuves uzklundurēja trīs divdesmitgadīgi jaunēkļi, tie izrādījās piederam pie DEHYDRATED GOAT ragnešu varzas. Tas ir: no visām trim grupām, kurām paredzēts spēlēt, divas grupas (kuras ir uz vietas pilnā sastāvā) speciāli pārceļ trešo grupu no koncerta beigām spēlēt kā pirmo, lai tikai pakavētu pagastu — jo «kazu» ģitārists, lūk, aizķēries kaut kur un nevar ierasties laikā, tāpēc viņus no pēdējiem pārliksim par pirmajiem! JEBEŅI FEŅI MAĶERI JOBANS VOBANS! 

Starp citu, lamāšanās neattiecas uz DEHYDRATED GOAT mūziku (kaut gan viņi paši to varbūt gribētu). Grupas sastāvs šāds: vokāls, ģitāra, bass un telefons. Beidzamais pašlaik ir tūres memberis, kurš laikam tiks pieņemts grupā par pilntiesīgu dalībnieku, kad iemācīsies arī dzert kopā ar pārējiem — pašlaik telefons ir tikai bundzinieka v.i. ar mp3 spēlēšanas funkciju. Kad telefons būs oficiāls biedris, tad noteikti Karametāls.lv publiskos ekskluzīvu interviju ar jauno dalībnieku. 

Dziesmu nosaukumi DEHYDRATED GOAT setlistē variē no «Spalvām» līdz «Urīna diētai», tā kā varat trīsreiz paši spriest, kas tur skanēja. Iepriecēja vokālists: viņš spēj ātri pāriet no ķērkšanas uz gārgšanu, no urkšķēšanas uz burkšķēšanu un pat tīro vokālu dažu sešpadsmitdaļnošu laikā — kas pats mēģinājis dziedāt brutālo vokālu, tas zina, ka tas ne vienmēr tik vienkārši iraid. Bet jaunajam gabalam «Orgānu kontrabandas maģistrāle (Jaunais Žīda ceļš)» ir viss potenciāls kļūt par dziesmu, kuru ievēro pilnīgi visas metālistu aprindas, ne tikai DEHYDRATED GOAT mīlošās «goatgrind» klausītāju rindiņas un citi čaklo roku pulciņi. Gan tēma aktuāla, gan sarakstīta dziesma prasmīgi — nebrīnīsimies, ja tas kļūs par tādu nākamo «Fekalizatoru», ko visi zina. 

Kā nākamie spēlēja Latgales cietserži KASTETE. Jāsaka, nosaukums varen atbilstošs, it īpaši basista dēļ — urla kas urla: tetovējumi, īsi mati, maika, augums uz metru piecdesmit un tā tālāk. Toties bundzinieks un ģitārists abi dzied, kas nedaudz uzlaboja vizuālo tēlu. Ļoti melodiskas, bet mūsdienīgi agresīvas dziesmas — interesanti, vai kāds vispār ir dzirdējis kādu Latgales grupu, kas nebūtu melodiska? Dziesmas par tādām tēmām kā «Biešu zagļi» mijās ar «Piekūns skrien debesīs» kaveru, un visu nobeidza beztēmas gabals (beztēmas tāpēc, ka vispār bez teksta), virsū uz kura man sāka skanēt galvā teksts «I'm madly in anger with you! I'm madly in anger with you!» Spēks, daile, izdoma un dziesmu teksti par pizģīšanu — tāda mums atklājās KASTETE. Peksis mošoja, un viņam citi pievienojās ar'. 

Diemžēl uz TRAUMA MORALIS palikt netaisījos, jo nākamā paredzēta darbadiena. Tā kā par šiem jaunēkļiem pateikt nevaru neko — vainojama kārtējā bezjēdzīgā (ne)organizācija, kad nekas nesākas laikus un nebeidzas laikus. Varu saderēt — ja latviešu metālistiem, nevis maiju senajiem priesteriem-astronomiem uzticētu sarīkot pasaules galu, i pat to mūsējie nemācētu sākt laicīgi. 

Komentāri: