Uz "Metalcamp 2011" – atkal ar HEAVEN GREY

Vasara un festivālu laiks sākas. Dažas pašmāju metālvienības arīdzan dodas krietni patālu aiz Latvijas robežām- uzspēlēt tālīnu "metālgalvu" priekam. Viņu vidū ir HEAVEN GREY mūziķi, kuri šodien padalās prieka vēstī... Kā zināms, "Metalcamp 2011" notiek Slovēnijas, Tolminas pilsētā no 11. līdz 17. jūlijam..

Kā paši dod zināt...

"Šogad mēs, tāpat kā pagājušogad, piedalīsimies Slovēnijas festivalā "Metalcamp". No Rīgas tiek organizēts autobuss, kurā kopā ar citiem festivāla apmeklētājiem dosimies uz Slovēniju. Patreiz tajā ir parādījušās pāris "karstas ceļazīmes", jo 2 cilvēki ir samaksājuši priekšapmaksu, bet uz festu netiek.

Līdz ar to var uz festivālu aizbraukt pa lēto naudu : 200 EUR, no kuriem 120 EUR ir pati biļete uz visu festivāla nedeļu, un 80 EUR ir ceļa izmaksas. Dzīvosana ir teltīs, kempinga vieta ir iekļauta
festivāla biļetes cenā.

Izbrauksim no Rīgas 9.jūlijā, atpakaļ būsim 18.jūlijā, pa ceļam 2 reizes apstāsimies Čehijā, un kādā no festivala dienām rītā aizbrauksim apskatīt Slovēnijas galvaspilsētu Ljubljanu.

Pēc pagājusa gada pieredzes varam pateikt, ka festivāls ir foršs, tautas nav tik daudz ka Wackenā (tikai 12 tūkstoši cilvēku), daba ir skaista, visi civilizācijas labumi ir tepat.blakus. Un arī daudzu plaši pazīstamu grupu dalībniekus var satikt turpat festivāla pludmales bārā. :-).

Grupu sastāvs, starp citu, šogad arī ir diezgan iespaidīgs – SLAYER, KREATOR, ACCEPT, ARCH ENEMY utt. "

Tā lūk... vēl vairāk par "Metalcamp 2011" festivālu varam uzzināt: http://www.metalcamp.com ; HEAVEN GREY vietne: http://www.myspace.com...

Komentāri: