Uz W.A.S.P. un HELLOWEEN koncertiem Tallinā: ar autobusiem gariem!

W.A.S.P. - jau 8. decembrī Tallinas "Rock Cafe", HELLOWEEN – 13. decembrī turpat. Abos gadījumos no Rīgas puses briest speciāli fanu autobusi. Lasiet tālāk...

Dažos Latvijas mūzikas medijos jau izskanēja informācija, ka Trešdien, 8. decembrī Tallinas Rock Cafe klubā "Beast of Babylon World Tour" ietvaros savu koncertu sniegs amerikāņu šokroka leģenda - W.A.S.P. 

Grupa tika dibināta tālajā 82. gadā un kopā ar Motley Crue, Ratt un Quiet Riot izveidoja glam-metal skatuvi Los-Andželosā. Popularitātes virsotne ir attiecināma uz 90-iem gadiem, bet vēl joprojām turpina rakstīt albumus un koncertēt visā pasaulē. Tā vienmēr piesaista uzmanību ar saviem šokējošajiem tēliem, dziesmu tekstiem un iespaidīgajām uzstāšanām.  

Ar pēdējo albumu Babylon, kas radīts pagājušā gada oktobrī, nemainīgais grupas līderis Blackie Lawless un viņa komanda ir radījuši vēl vienu pērli metāla mākslā, kura ir veltīta gan jaunās, gan vecās skolas faniem. Šis disks ir spējīgs stāties vienā rindā ar tādiem klasiskiem ripuļiem kā W.A.S.P., The Last Command, The Headless Children, The Crimson Idol. 

Visi ieinteresētie dzirdēt jaunus un jau ar laiku pārbaudītus grupas hītus tiek aicināti kļūt par lieciniekiem jaunam šoka-gājienam zem augsti pacelta Beast of Babylon World Tour karoga un apmeklēt Tallinas koncertu. 

No Rīgas uz šo pasākumu tiek organizēts brauciens ar autobusu.
Brauciena cena (ceļš + biļete) - 35 Ls. 
Vairāk informācijas par organizēto braucienu uz koncertu: [email protected], +371 27 08 60 38

==================

HELLOWEEN

Decembris solās būt pavisam karsts menesis! Pirmdien, 13. decembrī Tallinas klubā Rock Cafe "The 7 Sinners World Tour" ietvāros viesosies vācu heavy metal leģenda Helloween. Koncerts notiks ka atbalsts 9. novembrī iznākušajam "7 Sinners" albumam. 

Kā viesi koncerta piedalas Somu power metal grupa Stratovarius.

No Rīgas uz šo pasākumu tiek organizēts brauciens ar autobusu. Brauciena cena tikai 16 Ls. 
Organizators piedāvā iespēju iegādāties arī brauciena paketi (brauciens + ieeja koncertā). Paketes cena tikai 35 Ls. 
Vietu skaits ierobežots!

Vairāk informācijas par organizēto braucienu uz koncertu pa tel. +371 27086038 vai rakstot uz [email protected]

Komentāri: