Vader koncerts - tiešraidē jau 14. novembrī

Jauno tehnoloģiju laikmetā zināmā un arīdzan Rīgā pabijusī poļu trak-metāla vienība visus savus fanus taisās iepriecēt ar tiešraidi no sava kārtējā koncerta.

Tātad, 14. novembrī saitē http://www.theravelive... - izskaņā, pusnaktī pēc Latvijas laika Vader sasaistē ar Decrepit Birth, Warbringer, The Amenta, Augury no Milvokī (ASV) raidīs koncertu. Tā teikt, lai būtu sasniedzami visiem faniem visā pasaulē.

Priekā... un ir vēl jaunumi no brigādes puses. Jaunais albums "Nocropolis" ierindojies nr.19 vietā "Billboard" jauno (t.i. pirmo reizi turienes topos debitējošo) mākslinieku popularitātes sarakstā. Disks ierakstīts Belostokā (dzimtajā Polijā) esošajā "Hertz" studijā, skaņu inženieris Vieslavskij Bros, kurš strādājis ar vēl vairākām Polijas smagajām brigādēm.

Visriņķī palaists arī viņu klips dziesmai, kas saprotams, ierindojas šajā jaunajā lielriņķī. Nosaukums "Never Say My Name", tajā vēstīts par cilvēku, kuram lemts drīzumā doties uz citu pasauli (tobiš - nomirt), un par filozofisko dzīves uzkatu maiņu nāves pievakarē.
Vader komanda patreiz atrodas "Monsters of Death Tour" tūrē, un tās sastāvs ir...

Piotr "Peter" Wiwczarek - Guitar/Vocals
Waclaw "Vogg" Kieltyka (DECAPITATED) - Guitar
Reyash - Bass
Pawel Jaroszewicz (SOUL SNATCHER) - Drums

Skatāmies visu saitē: http://www.theravelive... , bet Vader vietne ir: www.vader.pl

Komentāri:

  • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Je dritvai kociņ, vakar nenoklausījos, laiks tas fatālais lika man būt prom. Kādam veicās šo onlaina konci ievērtēt?