Vakara albums 23.8.2020.: BOGWOLF - A Sermon Unto Wolves

(Domas) Strauji attīstoties dažādām IT tehnoloģijām - aizvien biežāk ir gadījumi, kad duets padara darbu un ieskaņo disku tādā pašā līmenī, kur agrāk vaigu sviedros vajadzēja censties veselai mūzikas bandai. Arī šajā reizē divi censoņi uzveidojuši īso (ep) albumu, kas griež kaulus čupā visiem tā klausītājiem.

 

Bogwolf - A Sermon Unto Wolves (2020)

Laikam šis jau būs jaunais metālmūzikas trakā gala standarts, tie blekmetāla izgājieni "immortal" stilā būs aizgājuši vairāk uz vēstures pusi. Tagad jau kā ikdiena - parastajai melnā metāla rullējumam apkarināt riņķī dažādu citu (pat simfonisku) instrumentu skanējumu. Kā izrādās - nepastarpināti klausoties - starp simfo-blekmetālu un tradicionālo klasisko mūziku ir liela saskaņa. Un šajos žanru sadures punktos piedzimst jauni mūziķi ar attiecīgi skaņu mākslu.

Ziemeļkarolīnas (ASV) duets - palaidis kā pirmo šo vidusmēra garuma darbu, kur tomēr uz priekšu zēvelējas ar maksimālo spriedzi. Kas liek domāt- šis ep nebūs pēdējais viņu mūžā. Protams, līdz DEEP PURPLE mūžam vēl tāls ceļš ejams. Bet vienlaikus simfo- karametāls ir daudz mazāk ieslidināta taciņa, salīdzinot ar  veco mūzikas kraukļu iebraukāto hārdroku.

Standarti periodiski mainās, un ... aizvien biežāk šie pārmaiņu viļņojumi notiek. Tagad ar klavieru, vijoļu un tauru skaņām bagātinātais blekmetāliskais bungu plus ģitāru vibrējums būs jauztver kā ikdiena. Tāda laikam ir kopējās mūzikas attīstība.


Tiešā saite iz komandas lapu: https://bogwolf.bandcamp.com/releases
Diskam iedevu  ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠  +0,8  (6,8 galvaskausus).


Klausāmies: https://www.youtube.com/watch?v=oYBYsd0wGQE

Komentāri: