Vakars pie ezera: KILKIM ŽAIBU 19

Ziņas no Kilkim Žaibu! Festivāls KILKIM ŽAIBU Jūs ielūdz savienot visus Jūsu dīvainākos sapņus un nepiepildītās vēlmes vienā ķēdē un kopā izbaudīt ceļojumu uz pasauli bez laika robežām; ceļojumu uz vietu, kur Jūs varat būt kopā ar sev tuviem cilvēkiem, izveidojot vasaras lieliskāko un neaizmirstamāko nedēļas nogali.

KILKIM ŽAIBU 19 sāksies jau rītvakar, 28. jūnijā Lietuvā, Varņos, Lūksta ezera krastos.

Kaut arī festivālam ir gandrīz 20 gadu, joprojām ir daudz cilvēku, kuri to tikai nesen atklājuši. Katru gadu par to ir arvien vairāk sajūsmas un stāstu. Vēlme atgriezties pie saknēm un pētīt modernās tendences izveidojusi šo pasākumu par vienu no unikālākajiem kultūras fenomeniem Baltijas reģionā. Festivāla spektrs ir ārkārtīgi plašs, sākot no seno Baltu dzīvesveida līdz pat mūsdienu tumšās mākslas formām.

Šogad KILKIM ŽAIBU saglabās pagājušā gada apjomu, kā arī paies vienu soli uz priekšu. Trīs dienas un trīs naktis, divas profesionālas skatuves, ap 30 alternatīvās mūzikas grupas un kolektīvi no dažādām pasaules valstīm. Notiks arī grāmatu prezentācijas, alus darīšanas lekcijas, seno kaujas mākslu paraugdemonstrējumi, plašs seno arodu un amatnieku tirgus, spēka spēles, kurās ikviens ir aicināts piedalīties.

Viens no galvenajiem viesiem ir leģendārās amerikāņu death metal grupas MORBID ANGEL bijušais vokālists David Vincent ar savu jauno grupu I AM MORBID, programmā tikai labākās kompozīcijas no pirmajiem četriem «Morbid Angel» albumiem – «Altars of Madness» (1989), «Blessed Are the Sick» (1991), «Covenant» (1993) and «Domination» (1995)!

Lieliskus koncertus var sagaidīt no enerģiskajiem Somijas humppa folk stila aizsācējiem FINNTROLL un klasiskākās zviedru death'n'roll grupas ENTOMBED A.D.!

Festivālā ar unikālu priekšnesumu arī pirmo reizi viesosies Norvēģijas leģendārais darkwave pārstāvis MORTIIS, amerikāņu / dāņu folk black metal uzlecošā zvaigzne MYRKUR, kura pirms dažām nedēļām ieguva Metal Hammer balvu par gada labāko metal albumu «Mareridt», un zviedru viking metal stila aizsācēji THYRFING!

Latvijas skatuvi šogad pārstāvēs mūžam jaunā vīru kopa VILKI, kuri nesen atzīmēja 25 gadu jubileju; uz savu vienīgo koncertu šogad fanus aicina enerģiskā folk metal grupa GREEN NOVICE; kā arī ar speciālu šovu uzstāsies Latvijas hard & heavy pārstāvji REBEL RIOT!

Pilnu festivāla programmu iespējams atrast:

https://kilkimzaibu.com/lv/naujumi/kilkim-zaibu-xix-festival-programme-1

Biļetes iespējams iegādāties jebkurā laikā pie ieejas festivālā.

Informācija: https://www.kilkimzaibu.com

Morbid Angel 

https://www.youtube.com/watch?v=lyPvUIt_YWg

Entombed 

https://www.youtube.com/watch?v=RbAhmvbfe5c

Myrkur 

https://www.youtube.com/watch?v=M9cNZQIzShc

Komentāri: