Vēl divas dienas var iesniegt ierakstus Metālmūzikas Gada Balvai

(Raksta Dethecrator) Vēl tikai šodien un rīt šajā gadā izdotos smagās mūzikas ierakstus var iesniegt tradicionālajai Latvijas Metālmūzikas Gada Balvai. 

Tiek gaidīti jebkuri 2015. gadā iznākuši smagās mūzikas ieraksti — metāls, hārdkors, smagais un klasiskais roks, postroks un postmetāls, kā arī jebkuri to hibrīdi. Balvai tiks nominēti visi iesniegtie smagās mūzikas žanru ieraksti, savukārt uzvarētāji konkrētās nominācijās tiek noskaidroti tautas balsojumā.

Tradicionāli balva ik gadus tiek pasniegta tādās kategorijās kā gada labākais albums, labākā koncertgrupa, gada debija, labākais vokāls, labākais mūziķis — instrumentālists, kā arī gada labākā grupa kopumā. 

Pēc internetbalsojuma noslēgšanās tā rezultātus pārbauda žūrija, sastāvoša no mūziķiem (tādiem, kuri paši attiecīgajā gadā nepretendē uz balvām nevienā no kategorijām), mūzikas apskatniekiem, koncertu organizētājiem u.c. Žūrijai ir tiesības piešķirt papildus balvu par lielāko ieguldījumu Latvijas metālscēnas attīstībā cauri gadiem. 

Lai smagās mūzikas ieraksts nokļūtu Gada balvas vērtēšanā, tas līdz 1. janvārim jānogādā mūzikas veikalā «Randoms» Vecrīgā, Kaļķu ielā 4, ar norādi — «Latvijas Metālmūzikas Gada Balvai». Jāiesniedz divi albuma eksemplāri diskā, platē, kasetē, digitālajā atmiņas nesējā vai vēl kādā citā formātā. Ja konkrētais ieraksts izdots tikai digitālajā formātā, to var iesniegt, ierakstot augstas izšķirtspējas skaņas failus divās matricās. Daudziem ierakstiem fiziskie formāti iznāk vienā gadā, bet digitālais — citā: šādā gadījumā iesniedzēji var izvēlēties, kurā gadā to pieteikt Metālmūzikas Gada Balvai. Ierakstus pieteikt drīkst arī grupu fani, ne tikai paši to autori! 

Par balsošanas sākumu tiks paziņots 2. janvārī, bet pati balvu pasniegšanas ceremonija un koncerts notiks 15. janvārī klubā «Melnā Piektdiena». Ceremonijā spēlēs «Katalepsija», «Kiss of the Dolls» un citas komandas.

Komentāri: