Venom - ar elles klasiku ir klāt

Zem "Back on Back" leibla zīmes nu klajā nāk 1981' "Welcome To Hell", 1982' "Black Metal" and 1984' "At War With Satan". Tātad -tiek vēlreiz pirmie trīs melnie mūzikas iesvaidījumi no šās vienības izdoti, turklāt visi vinila formātā. Melnie diski klajā parādīsies janvāra vidū. Kā zināms, tad Venom arī "black metal" pasācienam ir iedevuši visa žanra nosaukumu...

Bet paši Venom mūziķi stāsta - jaunais oriģinālais albums nāks klajā 2010. gada vasarā. Patreiz gan daudz darba esot, trakmetālisti šie ir pusceļā tūrē Meksikā un Dienvidamerikā. Viņiem ir jauns sitamo instrumentu karsētājs Danté. Venom līderrēcējs un basists Konrad "Cronos" Lants sacījis: "te ir jauna svaiga enerģija ar jaunu sastāvu, un ierakstu process (gaidāmajiem albumiem -R.S.) veidojas lielisks. Danté ir traks sitējs, viņš ir fantastisks".

Iepriekšējais sitamo instrumentu spēlētājs Entonijs "Antton" Lants ("Cronos" brālis, ja kas) no Venom rindām aizgājis 2009. gada aprīlī, sacīdams: "man ir vairāki iemesli, un es gribu tagad koncentrēties darbam savā bandā Def-Con-One".

Atgriežoties pie šās klasikas, jāvēstī - trīs diski iznāks speciāli apzeltītā ietvarā, kas vinila platēm iedos "to zeltaino spīdumu". Turklāt šī mūzika arī re-māsterēta pa jaunam, un jūtami uzlabota tehniskā skaņa. Šīs trīsvienības diski atsevišķā veidā iznāca 2008. gadā Japānā. Bet pagaidām pēdējais jaunās mūzikas "Hell" disks visā pasaulē atrādījās 2008. gada septembrī.

Venom vietne: www.venomslegions.com

Komentāri: