VENOMS ir gājis veļos...

R.I.P. Ivars Tālkalns (ar skatuves vārdu VENOMS) ir pārcēlies uz citu sauli. Pazīstams trakmūzikas aprindās un ne tikai tur ar pārdomātu zināšanu krātuvi. 


Portāls "Karametāls" uzsver - šim cilvēkam ir lieli nopelni trakmūzikas attīstībā Latvijā. Ivars vienmēr visus pārsteidzis ar pamatīgu erudīciju šajā skaņu mākslas virzienā. Turklāt šo zināšanas sveci nekad nav slēpis. 

Darbojās gan radio NABA ēterā ar savu raidījumu "Pasaules Metāla Hronikas", gan preses slejās, gan arī dažā mūzikas portālā. Tostarp ar regulārām ziņām parādījās "Dzenskrūves" feisbuka lapā. Un vēl un vēl...

Ieskatam: M.P.H. (8.11.2014)

https://www.mixcloud.com/MPH666/met%C4%81la-pasaules-hronikas-8112014/

Tā nu tas ir - tikai Likteņtēvam zināms, kad mēs ieradīsimies šai saulē, gan arī atstāsim šo. 

Tagad lai ir informācija par bērēm (aiztapināta no "Vārnu laika" lapas): 

Atvadīšanās no Ivara notiks 20.11.2020 plkst.12:00 Tukuma novada Irlavas pagasta Sātu kapos. Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, cilvēku skaits bērēs ir ierobežots un ierašanās ir maskās. Kādu laiku Ivara fb konts vēl netiks slēgs, ja nu kāds vēlas veikt viņam par godu kādu ierakstu. Tā kā ģimene nav personīgi pazīstami ar Ivara draugiem, tad lūdz jūs painformēt viņa draugus un paziņas par šo skumjo notikumu. Paldies jau iepriekš!

Venom, lai Tev tur ir laba atpūta pēc visiem kreņķiem Zemes virsū. R.I.P. 

Komentāri: