Visbrutālākie (autobusā) marš uz Brutal Assault 2010

Brutal Assault – pēdējo gadu laikā ir ieguvis kulta festivāla statusu visā Austrumeiropā. Ar katru gadu festivāla organizācijas kvalitāte kļūst arvien labāka un piedāvāto grupu saraksts ir arvien grandiozāks.

Statistika radā, ka ar katru gadu apmeklētāju skaits palielinās, kas liecina par to, ka cilvēkus piesaista šīs pasākums. Triju dienu laikā smagas mūzikas cienītājiem tiek dota iespēja uz divām skatuvēm noskatīties ap 70 grupu sniegumiem. Un tas grupas nav tās vājākas mūsdienu smagas mūzikas lauciņā.
Pēdējos gados šeit ir skanējuši tādi vārdi ka: Immortal, Testament, Cradle of Filth, Carcass, Six Feet Under, Paradise Lost, Arch Enemy, Opeth, Soulfly, Suffocation un simtiem citu grupu.

Kā parasti pēdējos gados festivāls notiek pilsētā Jaromera, armijas cietoksni – JOSEFOV. Šai vietai ir liela vēsturiska nozīmē un tā piešķir festivālam neaprakstāmo un burvīgo atmosfēru. Cietoksnis tika uzcelts 1780-1789 gados imperatora Josefa II vardā ka Gibsburgu impērijas aizsardzības robežpunkts no iespējamiem prūšu uzbrukumiem. Interesanti ir tas, ka cietoksnis nekad netika pakļauts ne uzbrukumiem, ne aplenkumam līdz ar to nevainojami saglabājies. Cietoksni atrodas kara muzejs un tuneļu sistēma, kurā pārsniedz 60 km garumu (5 km ir atvērti tūristu apskatei).
Bez tam pastaiga ar visu citu ievērojamo objektu apskati Jaromerā un Josefovā var aizņemt veselu dienu.

Ir jau zināmi datumi, kad notiksies nākošais Brutal Assault. Tas ir 2010.gada 12 – 14.augusts. Šoreiz festivāls svinēs savu 15. gadu jubileju un organizatori sola daudz pārsteigumus un lielisko svētku atmosfēru. Tāpēc visi atzīmējiet savos kalendāros šo laiku ar sarkano marķieri jau laikus un brauciet uz Čehiju.

Laiks: 2010.gada 12 – 14.augusts
Vieta: JAROMER – armijas cietoksnis JOSEFOV / Čehijas Republika (130 km uz Austrumiem no Prāgas un 20 km uz Ziemeļiem no Hradec Kralove).

BIĻETES:
Līdz aprīlim biļešu cena ir 1153 CZK (apm. 45 eur).
No maija līdz jūlijam cena būs 1257 CZK (apm. 49 eur).
Pērkot uz vietas visu dienu biļetes cena sastādīs 1500 CZK (apm. 59 eur).
Visu informāciju par biļetēm Jūs varat atrast šeit: http://brutalassault.c...

Uz doto brīdī savu dalību Brutal Assault ir apstiprinājuši sekojošie kolektīvi:

Agnostic Front, Ahab, Aura Noir, Bal-Sagoth, Bleed From Within, Bonded by Blood, Candlemass, Cannibal Corpse, Catamenia, Children Of Bodom, Converge, Demonic Resurrection, Despised Icon, Devin Townsend, Devourment, Diablo Swing Orchestra, Dying Fetus, Ensiferum, Fear Factory, Gaza, Gojira, Gorgoroth, Graveworm, Gwar, Hypnos, Hypocrisy, Ihsahn, Ill Nino, Kalmah, Kylesa, Kypck, Lock Up, Lost Soul, Macabre, Madder Mortem, Meshuggah, Mnemic, Monstrosity, Moonsorrow, My Dying Bride, Napalm Death, Necrophagist, Obituary, Origin, Proghma-C, Ragnarok, Rotten Sound, Sarke, Sepultura, Sigh, Suicidal Angels, Sybreed, Tankard, The Black Dahlia Murder, Trail Of Tears, Watain u.c. Grupu saraksts regulāri tiek papildināts.

Visiem ieinteresētajiem ir iespēja piedalīties braucienā uz Brutal Assault festivālu 2010.gadā, kas notiks no 12. līdz 14. augustam. Uz festivālu un atpakaļ tiek organizēts brauciens ar autobusu.

Brauciena izmaksas no 60 Ls un ir atkarīgas no braucēju skaita.

Izbraukšana no Rīgas - 10.08 (otrdien) vakarā, atgriešanās – 15.08 (svētdien).

Pieteikties braucienam, kā arī rezervēt biļetes uz festivālu var pa tel. + 371 270 860 38 vai rakstot uz [email protected]

Rezervējiet savu dalību braucienā laicīgi!

Festivāla oficiālā interneta mājas lapa: http://brutalassault.cz

Komentāri:

 • Mušmire (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Sastāv spēcīgs, baigi gribās tur!

 • estragons (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  satāvs tiek regulāri papildināts. būs vel daudz ņammas :)

 • alkāns (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Townsends reti kur spēlē, tas ir interesants.

 • Lucifer (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Cik jau ir pieteikušies?

 • Vampīre (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Bandas būs varen labās, negribētos laist garām šo pasākumu, jo tas vienmēr ir super! Tikai, vot, cenas gan cēlušās.. :( Cik tad izmaksās brauciens kopā ar koņča biļeti? 120ls.?