Visi zina, ka līķiem turpina augt mati: BLOODY HEELS — «Summer Nights» 

(Raksta Dethecrator) Dzērājhevītis ir žanrs, kuru pie mums nespēja iznīdēt pat «sausais likums» Gorbačova laikā. Un laiku pa laikam no šī smacīgā alkodīķa izpeld kas klausāms… 

Šobrīd tie ir BLOODY HEELS, kam aizvadītajā gadā iegadījies svaigs piecu dziesmu EP. No daudz dzirdētajiem un klausītajiem THE FACTOR un REBEL RIOT šie tīri un līdzeni dziedošie pudelesbrāļi atšķiras ar to, ka BLOODY HEELS ir tīrs «matu metāls», kas nav rados arīdzan ar KISS OF THE DOLLS arvien blūzīgāko un niansētāko glemroku. BLOODY HEELS izdomājuši maukt tā, it kā būtu astoņdesmito otrā puse, saulains un silts, Kalifornija un «reiganomika» (tas ir, visiem iet aizvien sūdīgāk, tikai pagaidām vēl neviens to nepamana). 

Aiz EP tituldziesmas seko puiciski aizrautīgi ieslidināti gabali «Fight to Survive» (jauks un saulains gabaliņš — pilnīgs pretstats liriskajai tēmai), toties «Hungry for Your Love» gan novērojama stila un satura vienība. (Jāpiebilst, ka šīs dziesmas video savācis jau 26 tūkstošus skatījumu, kas ne pārāk ilggadīgiem Latvijas māksliniekiem ir iepriecinoši daudz.) Tādā garā, ar šeit piestāvošu gludenu produkcijas līmeni, arī viss turpinās, un jāsaka — šis ir viens no nedaudzajiem «pavieglo» žanru ierakstiem, par kuru gribētos, lai viņš ir garāks un turpinās vēl! 

Kopvērtējums: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ (7 galvaskausi)! 

Latvijas Metālmūzikas Gada Balvas balsojums: http://www.metalshow.lv/?section=home&lang=1&mode=selected&selected=522

Oficiālais video: 

https://www.youtube.com/watch?v=yuz7sadeziw

Komentāri: