Vulkāns METALLICA koncertu Rīgā neapdraudēs

Kā jau vēstīts - Īslandes vulkāna pelnu dēļ Latvijā ir slēgta gaisa telpa, tāpēc lidostā "Rīga" atcelti visi reisi. Gaisa telpas slēgšana Latvijā varētu būt tieši ietekmējusi 9000 ceļotāju. Bet METALLICAi problēmu ar 17. aprīļa koncertu, šķiet, nebūs. Tā apgalvo koncerta organizētāji www.fbi.lv. Komanda un pavadošie cilvēki Rīgā ierodas ar prāmi. Ziņa no www.leta.lv

Iepriekšējais "Metallica" koncerts notika 14.aprīlī Oslo, bet Rīgā šova sākums paredzēts 17.aprīlī plkst.19.30.

Koncertorganizācijas "FBI" preses sekretārs Kristaps Kārkliņš informē, grupas tehniskais personāls pašlaik atrodoties ceļā ar prāmi no Stokholmas uz Rīgu. "Nav nekādas informācijas, ka pasākums varētu nenotikt," viņš piebilda.

Plānots, ka koncerts sāksies ar iesildošo grupu uzstāšanos, kas šajā koncertā būs franču grupa "Gojira" un amerikāņu smagā metāla grupa "Fear Factory".

"Metallica" Latvijā ieradīsies savas vērienīgās pasaules turnejas "World Magnetic Tour" laikā. Grupa "Arēnā Rīga" uzstāsies uz 360 grādu skatuves, kas atradīsies zāles vidū, un skatītāji varēs skatīt grupas priekšnesumu no visām skatuves pusēm.
Pasaules turneju "World Magnetic Tour" grupa "Metallica" sāka 2008.gadā.

Turneja veltīta grupas jaunākā albuma "Death Magnetic" popularizēšanai. Devītais studijas albums uzreiz pēc izdošanas pagājušā gada septembrī debitēja Eiropas, Austrālijas, Kanādas un Meksikas albumu topu pirmajā vietā. Pārdodot 490 000 albumu eksemplāru trijās dienās un uzreiz sasniedzot pirmo pozīciju, "Metallica" kļuva par pirmo grupu ASV "Billboard" topa vēsturē, kuras pieci studijas albumi pēc kārtas debitējuši pirmajā pozīcijā.

"Death Magnetic" kļuva par 2008.gada visātrāk pārdoto albumu Austrālijā. Par vairāk nekā 1 000 000 pārdotu eksemplāru visā pasaulē Amerikas ierakstu industrijas asociācija albumam piešķīrusi platīna statusu.

"Metallica" Rīgā koncertēja jau pagājušā gada jūlijā "Skonto" futbola stadionā, kad koncertu apmeklēja rekordliels cilvēku skaits - 32 000 apmeklētāju. Visas biļetes uz koncertu tika izpirktas 90 minūšu laikā kopš publiskās biļešu pārdošanas uzsākšanas.

www.metallica.com

Komentāri: