WACKEN METAL BATTLE 2012 - pieteikumu informācija

Wacken Metal Battle atkal izsludina pilnīgu mobilizāciju! Pasaules lielākais Heavy Metal talantu šovs meklē kārtējo uzlecošo zvaigzni smagā metāla debesīs.

Šogad jau otro gadu arī Latvijas grupām ir iespēja pārbaudīt savus spēkus Wacken Metal Battle! Jums tiek dota iespēja uzvarēt reģionālajā finālā un doties cīņā uz lielāko Heavy Metal festivālu Wacken Open Air, kurā Jūs konkurēsiet ar grupām no 30 pasaules valstīm par iespēju parakstīt kontraktu ar vienu no lielākajām ierakstu kompānijām Nuclear Blast Records!

Wacken Metal Battle notiek divos posmos. Pirmajā posmā grupas, kuras atlasa konkursa komisija, piedalās reģionālajā finālā. Reģionāla fināla uzvarētājs dosies uz Vāciju piedalīties starptautiskajā finālā, kas notiks Wacken Open Air festivāla laikā 2012. gada 2.-4. augustā.

Dalības noteikumi ir sekojoši:

┼ Jums nav parakstīta kontrakta ar ierakstu kompāniju un Jūs neplānojat parakstīt tādu tuvākajā laikā.

┼ Jūs izpildāt metāla mūziku.

┼ Jums ir gatava skaņu programma uz 30 minūtēm, kura sastāv tikai no Jūsu pašu dziesmām.

┼ Jūs spēlējat "dzīvajā" (finālā ir aizliegts izmantot fonogrammas).

┼ Jūs neesat grupa, kas ir uzvarējusi Latvijas 2011. gada konkursa atlases finālā.

┼ Gadījumā, ja Jūs uzvarēsiet reģionālajā finālā, Jūs būsiet gatavi segt visus izdevumus, kas saistīti ar piedalīšanos konkursa starptautiskajā posmā.

Kas ir vajadzīgs, lai piedalītos konkursā?

Pieteikums - demo CD ar 3-4 dziesmām, grupas foto, grupas info angļu valodā (ieskaitot mājaslapu un myspace profilu), kontaktinformācija.

Kur jāiesniedz pieteikums? Pieteikumus var sūtīt uz adresi kura uzrādīta šeit: http://www.metal-battl...

Pieteikumu iesniegšanas beigu datums ir 02.03.2012

┼ Latvijas Metal Battle uzvarētājs saņems iespēju uzstāties lielākajā metāla mūzikas festivālā Wacken Open Air 2012,

┼ Starptautiskā fināla uzvarētājs saņems iespēju parakstīt līgumu ar mūzikas izdevēju Nuclear Blast Records un saņemt tehnisko atbalstu no mūzikas aprīkojuma ražotājiem (Marshall, Mapex, Eden).

Nacionālās atlases organizatoru kontaktinformācija, kā arī visa papildus informācija par konkursu ir atrodama: http://www.metal-battl...

Komentāri: