Zināms Metalshow.lv 2010 grupu sadalījums (papildināts)

Beidzot ir skaidrība ar Metalshow.lv 2010. gada festivāla grupu sadalījumu pa dienām. Tāpat arī atsaucoties uz nemitīgiem mūzikas cienītāju lūgumiem festivāla rīkotāji ir nolēmuši tirgot biļetes arī katrai festivāla dienai atsevišķi. Tās būs nopērkamas pie ieejas festivāla teritorijā, un maksās Ls 12. Festivāla organizatori 29. jūnijā sniedz papildus ziņas.

Iepriekšpārdošanā uz visām trim festivāla dienām par Ls 17 varat iegādāties „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā: www.bilesuparadize.lv .

Piektdien, 2. jūlijā uzstāsies:
Cloverfield, Rest'art, Lassie The Cat, Heaven Grey, Preternatural, Whore Glamourama, Grondh, Idilia (ee), Crionics (pl), Soundarcade, Snobrand, Rebel Riot, Rotting Christ (gre).

Sestdien, 3. jūlijā uzstāsies:
Mad Fish, Retrace My Life, Brand New Band, Ricochet (by), Distant Light, Vic Anselmo, Sanctimony, OtherWay, Black Cobra (usa), Saviours (usa), Weedeater (usa), Frailty, Anal Punishment, Sliver Cross, Napalm Death (uk).

Svētdien, 4. jūlijā uzstāsies:
Perpetual, Screampiece, Zx Spectrum, Blackout, Ocularis Infernum, Thursday 12, Trendkill Method, Rūsa, Apēdajs, Band Versus Music, Collide, Goresoerd (ee), Synodic, Coldflame, Caliban (de).

Šoreiz visā jūlija pirmās nedēļas nogalē – 2.,3. un 4. datumā –, Rīgā notiks smagās mūzikas festivāls Metalshow.lv Open Air! No piektdienas līdz svētdienas vakaram daļa galvaspilsētas būs smagās mūzikas pasaule, kurā uzstāsies gandrīz pussimts grupu. Kas būs īpašie viesi? Savu dalību festīvālā apstiprinājuši Anglijas grind core pamatlicēji Napalm Death, grieķijas dark metal grandi Rotting Christ un viena no vadošajām vācu modernā metāla triecienvienībām Caliban.
===
Papildinājums 29. jūnijā
" Festivāls Metalshow.lv paziņo par izmaiņām programmā

Piektdienas, 2. jūlija, koncertprogrammas headlaineri - Rotting Christ no Grieķijas –oficiāli paziņojuši, ka grupas vokālista/ģitārista Sakis Tolis autoavārijā gūtās traumas dēļ grupa tomēr spiesta atcelt dalību festivālā Metalshow.lv 2010. Festivāla rīkotāji informē – šī iemesla dēļ uz piektdienas koncertu biļetas maksās vien Ls 6.

Vēl jūnija otrajā pusē Rotting Christ apliecināja, ka Sakis pavasarī gūtā trauma nebūs šķērslis, lai jūlija sākumā uzstātos Rīgā. Grupa bija atcēlusi vien jūnija uzstāšanās. Diemžēl Sakis veselības stāvoklis nav uzlabojies tiktāl, lai viņš drīkstētu koncertēt. Tādēļ grupa bija spiesta atcelt visas jūlija pirmās puses uzstāšanās, solot faniem atsākt koncertēšanu, tiklīdz veselība un ārsti to atļaus.

Grieķu grupa šo lēmumu pieņēmusi pašā Metalshow.lv priekšvakarā, tādēļ festivāla rīkotājiem faktiski vairs nav iespēju vienoties ar līdzvērtīgiem / šajās brīvdienās no festivāliem brīviem headlineriem Rīgas piektdienas koncertam. Iespējamās alternatīvas nekompensētu fanu vilšanos par Rotting Christ neesamību. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Metalshow.lv piedāvātais risinājums – 2. jūlija koncerts (vienas dienas biļete) maksās vien Ls 6.

Festivāla pirmajā dienā uzstāsies grupas: Preternatural, Crionics (pl), Heaven Grey, Lassie The Cat, Soundarcade, Grondh, Diseim, Snobrand, Apēdajs, Screampiece, Rest'art, Kiss of the Dolls, Idilia (ee), Rebel Riot u.c.

Atgādinām, ka šogad festivāls ilgs trīs dienas – Rīga dārdēs no šīs piektdienas līdz svētdienas vakaram. Sestdienas, 3.jūlija hedlaineri būs Lielbritānijas grindcore pamatlicēji Napalm Death, savukārt svētdienas, 4.jūlija galvenā grupa - viena no vadošajām vācu modernā metāla triecienvienībām Caliban."

Vairāk informācijas meklējiet www.melnapiektdiena.lv

Komentāri:

 • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  lol - tiem napalmdes zināma vizuāla līdzība ar džonī salamander...

 • Boris (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Izskatās - tomēr tas Rotting Christ nebūs gan, shiiit :( visa tūre atcelta.

 • frēzētājs (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Mļe! Vai tiešām iekš LV nav jēdzīgāku bliču?! Tomēr gada pasākumums #1! Es nesaprotu... Tās jaunās grupas kad paklausās pilnīgi uz augšu sit! Es neesmu uz kkādiem konkrētiem žanriem tendēts vnk tur viņu mūzikā nekā nav, pat izspēles meistarības nekādas. Briesmas!! Kas vispār veic atlasi šim pasākumam?!

 • karkass (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  frēz. pāris labas grupas nosauc kas derētu, piemēram?

 • Helvijs Fleiss (Throner) @ 24.12.2011 - 03.33

  :D:D:DFrēzētaaaj...uztaisi tad tu kaadu labaaku blici kas buus krutaaka par visaam LV bliceem...atradies varonis...nepatiik kkas tad neej nekur un seedi savaas biksees jeb paspeeleejies ar sevi klausoties slipknot:)

 • RR (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  festa apmeklējums bija tik dramatiski bēdīgs, ka jāsāk lēnām gatavoties kluba bērēm un jāšaubās vai nākamgad būs šis festivāls.